انحراف بینی
انحراف بینی در جراحی بینی
مهر ۱۵, ۱۳۹۶
جراحی-بینی-گوشتی
جراحی بینی گوشتی
مهر ۲۳, ۱۳۹۶
نمایش همه
بینی-عروسکی

بینی-عروسکی

جراحی بینی عروسکی

در این مقاله سعی می کنیم درباره جراحی بینی عروسکی صحبت کنیم و اطلاعاتی درباره ی این عمل زیبایی در اختیار شما عزیزان  قرار دهیم. به طور کلی ذهنیت افراد درباره بینی عروسکی ، داشتن یک بینی کوچک، سر بالا که قوس زیاد دارد. همانطوری که می دانید بینی به عنوان یکی از مهمترین اجزای صورت در متوازن نشان دادن صورت دارد. حال ما با جراحی بینی نادرست بینی را خیلی کوچک کنیم ، باعث به هم خوردن تناسب اجزای صورت خواهد شد. در عمل بینی عروسکی یا خوکی سوراخ های بینی بیش از حد کوچک می شود و ممکن است مشکلات تنفسی در فرد به وجود آید. همچنین با کوچک کردن بیش از حد بینی ‌های بزرگ به علت بزرگ بودن غضروف‌ ها ، بینی ظاهری بد پیدا خواهد کرد .جهت انجام جراحی زیبایی بینی زوایا و اندازه و ابعاد بینی را باید بر اساس تعریف زیبایی شناختی اصلاح کرد. زاویه ی بین لب و بینی به طور طبیعی حدود ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است که این میزان بینی طبیعی است. اگر زاویه بیشتر شود بینی فانتزی می شود و حالت غیر طبیعی به وجود می آید.

نکاتی درباره عمل جراحی بینی

مواردی که در عمل بینی به آن باید عمل کرد عبارتند از : قوس تیغه‌ی بینی : درجه‌ای که شکل قوس بین بالای لب و بینی را تعیین می‌کند. شکل سوراخ‌ های بینی . پهنای کناره‌ های بینی . ارتفاع بینی نسبت به میانه‌ لب . برطرف کردن قوز و انحراف بینی . هماهنگ بودن نوک بینی با لب ها. برای کسب اطلاعات بیستر آناتومی بینی و جراحی بینی را بخوانید.

عوارض بینی عروسکی یا فانتزی

برخی از افراد اعتماد به نفس خود را به ظاهر بینی خود می دانند. در نتیجه این افراد تمایل پیدا می‌کنند که عمل جراحی بینی عروسکی را برای ترمیم بینی خود انجام دهند. این افراد از عوارض بینی عروسکی اطلاع ندارند. افرادی که صورت بزرگ و اجزای صورت بزرگی دارند ، جراحی بینی عروسکی یا فانتزی مناسب این افراد نیست. یکی از عوارض بینی فانتزی این است که در صورتی که فرد بخواهد بینی عروسکی خود را که دچار آسیب شده است دوباره عمل کند به دلیل این که ساختار بینی از بین رفته، نمی توان برای جراحی مجدد از بینی خود فرد و نسوج او استفاده کرد و باید از غضروف گوش، یا از دنده فرد استفاده شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =